Współpraca

W naszej pracy kierujemy się kilkoma zasadami. Chcemy Państwa z nimi zapoznać, ponieważ stanowią one gwarancje wysokiej jakości świadczonych przez nas usług księgowych i doradczych.

  • Gwarancja pełnej poufności
  • Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.
  • Terminowość i dokładność informacji dotyczących spraw firmy
  • Sprawna i szybka reakcja na zaistniałe zmiany prawne.
  • Pełna odpowiedzialność za świadczone usługi

Jeśli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem umawiamy się na spotkanie w celu omówienia Państwa potrzeb, zakresu współpracy, sposobu komunikacji, terminów rozliczeń, sposobu i miejsca przechowywania dokumentów, terminu i sposobu odbioru dokumentów. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami Państwa przedstawiamy ofertę cenową. Po uzgodnieniu wszystkich warunków współpracy oraz ceny za usługi ksiegowe podpisujemy umowę i odbieramy lub zakładamy księgi rachunkowe. Składamy niezbędne dokumenty do Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z informacją o prowadzeniu dla Państwa ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy na spotkaniu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 506 069 360.
W każdej chwili można też skontaktować się z nami pod adresem e-mail: biuro@optimainfo.pl

Księgi handlowe

Nasze biuro rachunkowe proponujemy Państwu prowadzenie pełnej księgowości oraz innych form rozliczeń dla podmiotów każdej branży.

szczegóły

KPIR i Ryczałt

Masz problem, nie wiesz jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Chcesz zająć się rozwijaniem działalności, a nie zastanawiać się czy dobrze rozliczasz się z fiskusem skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego.

szczegóły

Kadry i płace

Proponujemy Państwu obsługę w zakresie prowadzenia i rozliczenie pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz na podstawie umowy cywilno-prawnej.

szczegóły

Zakładanie firm

Masz pomysł na biznes. Chcesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Szybko i bez zbędnych formalności pomożemy przebrnąć przez biurokratyczne pułapki.

szczegóły