Szkolenia

Mamy przyjemność zaproponowania Państwu nową usługę dotyczącą poprowadzenia szkoleń z poniższych tematów:

-        „VAT w projektach UE”

-        „VAT w jednostkach samorządu terytorialnego”

-        „Ewidencja księgowa projektów UE”

-        „Ewidencja księgowa otrzymanych dotacji w ramach POKL”

-        „Sprawozdawczość i kontrola projektów unijnych w ramach POKL”

-        „Księgowość i sprawozdawczość projektów unijnych w ramach POKL”

-        „Prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w ramach projektów finansowanych z funduszu europejskiego w ramach POIiŚ”

Trener prowadzący szkolenia:

Ewa Gogolińska – absolwentka kierunków Zarządzanie rozwojem firmy na rynku UE, Finanse i Rachunkowość, Doradztwo podatkowe. Prezes Zarządu, trenerka. Podczas wieloletniej pracy na stanowisku głównej księgowej zdobyła doświadczenie w sprawozdawczości i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków EFS, przygotowywaniu budżetu i pisaniu projektów unijnych, prowadzeniu szkoleń z zakresu ewidencji księgowej i rozliczaniu dotacji UE, kontroli projektów oraz podatku od towarów i usług VAT w projektach UE oraz jednostkach samorządu terytorialnego.

Wszelkich informacji na temat zakresu świadczonych usług szkoleniowych i zasad współpracy udziela:
Ewa Gogolińska
tel. 506 069 360
mail: e.gogolinska@optimainfo.pl

Księgi handlowe

Nasze biuro rachunkowe proponujemy Państwu prowadzenie pełnej księgowości oraz innych form rozliczeń dla podmiotów każdej branży.

szczegóły

KPIR i Ryczałt

Masz problem, nie wiesz jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Chcesz zająć się rozwijaniem działalności, a nie zastanawiać się czy dobrze rozliczasz się z fiskusem skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego.

szczegóły

Kadry i płace

Proponujemy Państwu obsługę w zakresie prowadzenia i rozliczenie pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz na podstawie umowy cywilno-prawnej.

szczegóły

Zakładanie firm

Masz pomysł na biznes. Chcesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Szybko i bez zbędnych formalności pomożemy przebrnąć przez biurokratyczne pułapki.

szczegóły