O firmie

Optima Info Sp. z o.o. Centrum Księgowości to firma działająca na rynku od grudnia 2010 roku. Pomimo tak krótkiej działalności możemy pochwalić się bardzo doświadczoną kadrą, która zapewni profesjonalną i kompleksową obsługę klientów.

Z myślą o jak najwyższej jakości usług w skład naszego zespołu wchodzą osoby z wieloletnią praktyką, posiadające doświadczenie w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Każda z osób pracowała na stanowisku głównego lub samodzielnego księgowego, posiada dyplom Ministerstwa Finansów oraz referencje. Kadra naszego biura rachunkowego oprócz doświadczenia księgowego i kadrowo-płacowego, posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych.

Księgi handlowe

Nasze biuro rachunkowe proponujemy Państwu prowadzenie pełnej księgowości oraz innych form rozliczeń dla podmiotów każdej branży.

szczegóły

KPIR i Ryczałt

Masz problem, nie wiesz jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Chcesz zająć się rozwijaniem działalności, a nie zastanawiać się czy dobrze rozliczasz się z fiskusem skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego.

szczegóły

Kadry i płace

Proponujemy Państwu obsługę w zakresie prowadzenia i rozliczenie pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz na podstawie umowy cywilno-prawnej.

szczegóły

Zakładanie firm

Masz pomysł na biznes. Chcesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Szybko i bez zbędnych formalności pomożemy przebrnąć przez biurokratyczne pułapki.

szczegóły