Centrum wiedzy

Nasze centrum wiedzy będzie miało za zadanie przedstawić Państwu najważniejsze i najbardziej przydatne strony związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz kwestiami podatkowymi.

Znajdziecie tu Państwo przydatne linki do odpowiednich instytucji i urzędów, będziecie mieli możliwość skorzystania z kalkulatora wynagrodzeń lub składek ZUS.

Dzięki naszym informacją łatwo sprawdzicie terminy waszych zobowiązań podatkowych, opłacania składek ZUS i składania deklaracji.

Na bieżąco umieszczane będą informacje o zmianach w przepisach podatkowych i prawnych.

Zapraszamy do korzystania z naszego Centrum Wiedzy!

Księgi handlowe

Nasze biuro rachunkowe proponujemy Państwu prowadzenie pełnej księgowości oraz innych form rozliczeń dla podmiotów każdej branży.

szczegóły

KPIR i Ryczałt

Masz problem, nie wiesz jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Chcesz zająć się rozwijaniem działalności, a nie zastanawiać się czy dobrze rozliczasz się z fiskusem skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego.

szczegóły

Kadry i płace

Proponujemy Państwu obsługę w zakresie prowadzenia i rozliczenie pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz na podstawie umowy cywilno-prawnej.

szczegóły

Zakładanie firm

Masz pomysł na biznes. Chcesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Szybko i bez zbędnych formalności pomożemy przebrnąć przez biurokratyczne pułapki.

szczegóły